Категорії

+
Microsoft 365 (Office 365) — работайте откуда угодно в любое удобное время

Вирішимо питання ліцензування Microsoft Windows

← назад до акцій

Період проведення акції: 1 січня 2023 - ... | Акція від виробника: Microsoft

Ви ненавмисно використовуєте неліцензійну копію Windows?

Використання неліцензійної операційної системи створює ризики збоїв, крадіжки чи втрати конфіденційних чи особистих даних, а також юридичні, фінансові та репутаційні ризики.

Легалізація Windows для бізнесу

"Рішення для легалізації встановленої операційної системи Windows" (Get Genuine Windows Agreement) - рекомендоване Майкрософт рішення для легалізації встановленої на ПК неліцензійної копії настільної операційної системи для корпоративних користувачів, яким потрібно придбати 5 і більше ліцензій Windows. Get Genuine Windows Agreement пропонується у рамках програми корпоративного ліцензування.

Get Genuine Solution (GGS) – легалізація ОС Windows на вже використовуваних ПК в організації

 • Повна версія Windows для користувачів ПК без ліцензійної ОС Windows
 • Дозволяє замінити ключ раніше встановленої неліцензійної ОС або перевстановити ОС
 • Включає права на повернення до попередньої версії або перехід на іншу версію
 • Завантажується з офіційного сайту
 • Заборонено перенесення на інші ПК
 • Підтримку GGS забезпечує Microsoft Сертифікат автентичності наклейки. Сертифікат справжності, один із компонентів підтвердження ліцензійності, має бути прикріплений до ПК (зараз не надається).

Сьогодні Microsoft пропонує Windows з кількома типами ліцензій для різних груп користувачів:

 • Електронний ключ, при придбанні ключа користувач отримує посилання на завантаження продукту і сам ключ активації програми. Це найшвидший спосіб придбання ОС Windows.
 • Коробкова версія продукту, диск із програмою у фірмовій упаковці та наклейкою сертифіката справжності, має т.зв. коробкову ліцензію FPP;
 • Передвстановлені програми, які купуються разом з новим ПК, мають OEM-ліцензію (Original Equipment Manufacturer);
 • Корпоративні ліцензії призначені для організацій та доступні в рамках спеціалізованих корпоративних програм.

Яку програму ліцензування вибрати для домашнього використання?

Приватна особа може скористатися такими способами придбання Windows:

 1. Електронний ключ. При виборі даного виду поставки Вам достатньо оформити замовлення і протягом 60 хвилин, з моменту оплати, Ви отримаєте всі інструкції з установки та активації OC Windows.
 2. Коробкова версія продукту. Після оформлення замовлення на коробкову версію та здійснення оплати, Ви зможете у зазначені терміни отримати товар у нашому офісі, або за адресою доставки вказаною при оформленні замовлення.
 3. Електронна ліцензія. Лише для корпоративних користувачів.

Як знайти ці товари?

 1. Необхідно вибрати потрібну Windows. На даний момент доступні такі редакції та версії:
Windows 10 Windows 10 для для Освітніх установ   Windows 10 для Державних установ
Windows 11 Windows 11 для Освітніх установ   

2. Далі вибрати зручний вид поставки

 • Вид доставки: Електронний ключ
 • Вид поставки: Коробка
 • Вид доставки: Електронна ліцензія

Яку програму ліцензування вибрати для компанії?

Для корпоративних користувачів Microsoft розробив спеціальні програми легалізації та ліцензування програмного забезпечення, які дозволять оптимізувати витрати на програмне забезпечення з урахуванням розмірів компанії та придбати програми зі знижкою.

Існує 2 типи ліцензій:

 • Повна або базова ліцензія завжди повинна бути присутня на ПК з Windows. Наявність повної ліцензії підтверджується наклейкою сертифікатом СОА на системному блоці або всередині коробки ліцензійної операційної системи (ОС) Windows або наклейкою справжності GML. Організаціям необхідно мати документи, що підтверджують придбання ліцензій.
 • Ліцензія на оновлення, яка дозволяє оновити повну ліцензію до нової або функціональної версії Windows. Таким чином, для встановлення оновлення до Windows 11 Домашня або Windows 11 Професійна, на ПК вже має бути встановлена ​​ліцензійна Windows.

Якщо ви купуєте Windows 11 для вже використовуваного комп'ютера

 • Оновлення наявної на ПК ліцензійної версії ОС до Windows 11
  Увага! Придбання та встановлення коробкового або електронного оновлення до Windows 11 не легалізує раніше встановлену неліцензійну операційну систему. Саме тому наклейка-сертифікат автентичності СОА та наклейка автентичності GML не входять до комплекту оновлень. Тому, перед придбанням оновлення, перевірте наявність повної ліцензії Windows на наявність наклейки справжнього ПЗ Windows на системному блоці або в пластиковій коробці.
 • Для приватних користувачів та організацій до 5 ПК:
  Якщо на вашому ПК вже інстальовано ліцензійну ОС Windows однією з попередніх версій Windows, для переходу на Windows 10 можна використовувати оновлення до Windows 10, які пропонуються як у роздріб у вигляді коробкових продуктів, так і в Інтернет у вигляді електронних ліцензій (ESD) на сайтах Microsoft та партнерів. Також доступні коробкові продукти та електронні ліцензії для переходу з Windows 10 до Windows 10 Професійну.
 • Для комерційних організацій та державних замовників:
  Для оновлення операційної системи на комп'ютерах з ліцензійною Windows в організаціях призначені програми корпоративного ліцензування, які дозволяють вибрати найбільш зручний варіант придбання оновлення з найширшим набором переваг. У силу складності та різноманітності вони залишаються за рамками цього документа.

Загальні принципи ліцензування

Windows 11 ліцензується "на копію та на пристрій": необхідно придбати ліцензію на кожен пристрій, до якого звертається або який використовує програмне забезпечення (у локальному та у віддаленому режимі).

 1. Кожну ліцензію потрібно назавжди призначити одному пристрою.
 2. Ви можете інсталювати та використовувати одну копію програмного забезпечення безпосередньо на ліцензованому пристрої або в локальній віртуальній апаратній системі на цьому пристрої.
 3. З програмним забезпеченням можуть одночасно працювати трохи більше двох процесорів.
 4. Місцеве використання дозволено для будь-якого користувача.
 5. Віддалене використання дозволено для основного користувача Ліцензованого пристрою та користувачів з іншого Ліцензованого пристрою або з Ліцензованого пристрою, на який поширюється дія підписки Windows VDA.
 6. Лише один користувач може одночасно здійснювати доступ до програмного забезпечення та використовувати його.
 7. Інший користувач може здійснювати доступ до програмного забезпечення одночасно з метою надання технічної підтримки, використовуючи Віддаленого помічника або подібні технології.
 8. До Ліцензованого пристрою можна підключити до 20 пристроїв для забезпечення загального доступу до файлів, можливостей друку, з метою використання служб IIS, загального доступу до підключення інтернету та телефонних служб.
 9. Необмежена кількість підключень дозволена для активації служб керування ключами або інших подібних технологій.

Право переходу на ранню версію для Windows 11

Право переходу більш ранню версію - право використання попередньої версії Windows. Це право надається ліцензійною угодою OEM-версій Windows Pro, а також вона має продукти, доступні в каналі корпоративного ліцензування (VL).

Продукти, придбані по каналу корпоративного ліцензування (наприклад, GGWA, Windows 11 Pro Upgrade), надають право виконати перехід на більш ранню версію з ширшим списком минулих версій, аж до Windows 95.

Ліцензії на Windows Enterprise поставляються у варіанті "на користувача" та "на пристрій". Далі в таблицях наводиться їхнє порівняння.

Продукти, що беруть участь в акції:

Windows 10/11 Корпоративна
Windows 10/11 Корпоративна

Варіантів постачання: 6

від 402,70 грн

Windows 11 Професійна
Windows 11 Професійна

Варіантів постачання: 3

від 7999,00 грн

Windows 11 Домашня
Windows 11 Домашня

Варіантів постачання: 4

від 2232,01 грн

Windows 11 Professional Get Genuine Windows Agreement (GGWA)
Windows 11 Professional Get Genuine Windows Agreement (GGWA)

Варіантів постачання: 1

від 8563,68 грн